Author: s***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good product high quality
Màu sắc: Màu nâu tối
Price: 241.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 160 g |
| Chiều dài | 36 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25030715522122198 |
Author: s***7
Date:
Review: Good product high quality
Màu sắc: Màu nâu tối
Author: b***.
Date:
Review: Wooow so nice and good quality
Màu sắc: Màu nâu tối
Author: l***7
Date:
Review: very nice and lovely
Màu sắc: Màu nâu tối
Author: l***f
Date:
Review: نفس الصورة شكرا شي ان الجميل
Màu sắc: Cà phê nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm